אליה אילוז ז"ל

תאריך פטירה 2023-10-07
תאריך פטירה עברי: כ"ב בתשרי תשפ"ד
מקום מנוחה: בית העלמין הדרומי אשקלון

הסיפור של אליה אילוז ז"ל

נרצח במסיבת הטבע ברעים

אימו של אליה, בת שבע ברנס – אילוז ספדה לו:

"משפחה אהובה שלי, כל מי שתומך בנו בשעה הקשה הזאת ובעיקר לחברים של אליה שפתחו קבוצה של כמעט 200 חברים. בקבוצה הם שולחים תמונות סרטונים עם אליה כותבים לו בכאב עצום מקבלים קבלות לעילוי נשמתו ומתכננים הרבה דברים לזכרו.אנחנו מקבלים מהם הרבה אהבה ותמיכה הם שבורים ממש ודרכם אני מכירה עוד רבדים באליה .תמיד ידעתי שהוא אהוב אך לא דימיינתי לעצמי את גודל האהבה ואחדות הדעים לגבי הנפש הטהורה וכולם ללא תיאום כותבים כמה כל מסיבה שהוא היה וכל מפגש הפך להרבה יותר שמח עם אליה וכמה שהוא היה מלא בטוב ולעולם לא פגע באף אחד ושהוא מלאך בדמות אדם.

אני רוצה להגיד לכולם תודה לאחים שלי לאחיינים האהובים שלי לנינים לכולם כמה אהבתם את אליה גם בחייו אהב לשתף אתכם בקבוצת הווטסאפ של מורשת ברנס.

קשה לי לדבר עליו בלשון עבר זה מטורף.

בלילה שנרדמתי חלמתי שהייתי באיזור המסיבה היו שם מלא אנשים זה היה שונה כי היו שם מלא אנשים חיים שמחפשים את יקירהם וגם אני הייתי שם

כנראה שאלו היו משפחות הנעדרים…אני לא זוכרת את כל החלום ולא זוכרת אם פגשתי את אליה.

אתמול בלילה נשארנו בסלון אני אושר ליבת ואביב! למעשה כל הלילה היינו יחד!

דיברנו עליו ועל עצמינו איך ממשיכים מכאן הרגשתי חיבור חזק בכינו יחד ואפילו תתפלאו גם צחקנו.

שיתפתי אותם שאני מרגישה עכשיו מחוברת לשני עולמות העולם שלמעלה והעולם שלמטה…ושלגמרי הייתי רוצה להיות שם עם אליה כי העולם שם נראה לי יותר מיוחד ושאני רוצה להיות עם תינוקי שלי אך אני מחוייבת גם להם וגם ששום דבר כבר לא יראה אותו דבר אני *חיה מתה* קברתי את הבן שלי הקטן שלי שהיינו מחוברים בחבל הטבור הם לא נבהלו ואמרו לי שמבינים אותי.ליבת אמרה שחבל שאי אפשר לטייל בין שני העולמות ואז הייתי הולכת לבקר אותו שם לכמה שעות וחוזרת ושוב כך…את האמת זה רעיון גאוני!!!!אבל לצערי זה לא כך!

אני יודעת שאני לא באמת ממש מעכלת והאבל שלי יתחיל אחרי השבעה.

אני גם יודעת כמה יקיריי חשובים לי והבטחתי לעצמי מעבר לאבל הפרטי שלי להיות עם ילדיי לשמוח איתם ועם כולכם בשמחות שלכם כי זכרתי שכשהייתי בתיכון בתוך מתבגרת הייתה לנו בכיתה מישהי שאחיה נהרג במלחמה ושאמא שלה לבשה שחורים כל חייה ואפילו בחתונות ילדיה לא הייתה וכמתבגרת כאב לי על חברה שלי מאוד שהיא חיה בתוך השכול ושהיא לא אשמה וחשבתי שהאמא הזאת שאני לא שופטת אותה שוכחת שיש לה ילדים שנותרו בחיים ושבמקום להתנחם בהם באיזה שהוא אופן חייהם נהרסים עם כאב כפול!!!!

כבר אז בתת מודע שלי אמרתי לעצמי שאני לא אתנהג כך!

נכון שתמיד אמרתי לאליה שהוא החמצן שלי ושאם יקרה לו משהו לא אחזיק מעמד ואמות אחריו…ונכון שאני מרגישה צורך להניח להכל כי אליה שלי אהבת ליבי אהבת נפשי לא איתי וכלום לא מעניין….אבל בורא עולם אף פעם לא מאפשר לי להתמוטט ותמיד מזכיר לי את התפקידים הנוספים שיש לי בחיים.

אליה שלי חיים של אמא אני כל כך מתגעגעת משוועת לחיבוק אין לי באמת מילים שיוכלו לתאר מה אני מרגישה חלק מהלב שלי חסר ולעולם לא יתמלא….

רוצה שתבוא בחלום תחבק ותעדכן אותי מה קורה שם למעלה.

כל היום רואה תמונות וסרטונים שלך…

וולדי מדורה אמא כפרוני שלי חיים שלי חמצן שלי אהוב שלי תינוק שלי מה לא הייתי עושה כדי לחבק אותך עכשיו היית ילד שמחובר אליי ולא רצה לעזוב את הבית לצפון כי לא הסכמת להשאיר אותי לבד..

כל היום חיבוקים ונשיקות ובווטסאפ לבבות אמרנו 1000 פעם אחד לשנייה שאנחנו אוהבים

קיבלתי ממני מלאאאאא מלאאאאא מלאאאאא מלאאאאא אהבה!

לפחות על זה אין לי יסורי מצפון נתתי לך מלא אהבה ופינוקים

גם אפילו בסתר שקצת הגזמתי….

משי מדורה שלי איך ממשיכים מכאן????

אני שואלת את עצמי….החיים ממשיכים כשהשמש שלי שקעה?

אליה שלי השארת לי מתנה ענקית את הבן שלך לביא מיכאל כל פעם שאחבק אותו ארגיש אותך כי הוא חלק מימך.הבטחתי לך כשנפרדתי מימך בבית העלמין בשיחת פרידה שהייתה לנו שאשמור על לביא מיכאל ועל מור היקרה ושלא יחסר לו כלום כולנו נפנק אותו ונרעיף עליו אהבה כי אנחנו זקוקים לו ונשאב ממנו כח.כמה אהבת אותו והוא אוהב אותך כל כך ועדיין לא יודע שאתה כבר לא כאן. כי איך אומרים לילד בן שנתיים וארבעה חודשים שאבא לא כאן יותר!הוא עדיין לא הגיע אליי ואני כבר מדמיינת איך הוא ירוץ אליך לחדר ויחפש אותך וזה שובר אותי.היית אבא מושלם העברת לו את השטוטניקיות שלך ואת הצחוקים שמחה שתיעדת איתו כל רגע.

אתמול סיפרתי לעצמי סיפור שמי שנפטר בגיל צעיר זאת נשמה שבאה לעשות תיקון בעולם ואז בורא עולם מסתובב בין כל האמהות ושואל את עצמו למי אני אתן את הפיקדון הזה?איזה אמא הכי מתאימה שאפקיד בידיה את הפיקדון הזה?עבר בין כל האמהות ו *בחר בי*

*בורא עולם אני רוצה להגיד לך תודה שבחרת בי להרות עם אליה ללדת אותו לידה קלה לגדל ילד שהוא מלאך .הייתה לי הזכות לגדל את אליה עד גיל 27 לאהוב אותו לדאוג לו לתמוך בו ולקבל ממנו הרבה אהבה ותובנות ומחשבות ולראות זויות אחרות על החיים*

אליה שלי לא ראה רוע בעולם הייתה לו אהבה לאנשים כולם התחברו אליו בשנייה הוא היה תינוק טהור בנשמה תמיד אמרתי שהוא נקי מבפנים

החברים שפתחו קבוצה שולחים מלא תמונות וסרטונים שלו כמה הוא היה שמח נהנה במסיבות וטייל בעולם

אליה שלי וולדי שלי חמצן שלי תינוק שלי

בן זקונים שלי

*אין לי נחמה*

קברתי בן נפלה עליי גזרה קשה

אני לא יודעת חשבונות שמיים כולם אמרו לי שאני אשה טובה ושיש לי הרבה זכויות ושבטוח תחזור בחיים וזה לא קרה.קטונתי מלהבין את דרכו של הקב"ה נסתרות דרכי האל.

אני מודה לאלוקים שאתה לא בין השבויים כי לא היית שורד שם.

אליה שלי הלב שלי רוצה אותך זקוק לך הנשימה שלי כבר לא אותה נשימה עולם החומר כבר לא מעניין אותי

אוהבת אותך לעולמי עד אוצר שלי"

יהי זכרו ברוך

הספד נוסף:

אליה שלנו

כמה הגעגוע, רק אני ואתה יודעים מה אתה בשבילי, מה עשית בשבילי- תודה עליך, תודה שנתת לי להיות קרובה אליך 

מתגעגעים אליך בכל רגע ומבטיחים להנציח אותך תמיד

הספדים

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
לוגו עיריית אשקלון