סמל סיון שמחה אסרף ז"ל

תאריך פטירה 2023-10-07
תאריך פטירה עברי: כ"ב בתשרי תשפ"ד
מקום מנוחה: בית העלמין הצבאי אשקלון

הסיפור של סמל סיון שמחה אסרף ז"ל

נפלה בעת מילוי תפקידה. בת 20 בנופלה.

תאיר, אחותה של סיון ז"ל ספדה לה:

"סיוון אהבה שלי, אחותי הקטנה, הנשמה התאומה שלי לעולמי עד, ציפור עדינה ויפה שלי, את המלאך שלי, אני לא מצליחה לעכל את זה וכנראה שגם לא אצליח אף פעם.
את החברה הכי טובה שלי, אני לא מאמינה שעזבת אותי הבטחת להיות מלווה שלי בחתונה, הבטחת שנגדל את הילדים שלנו ביחד, שנגור אחת ליד השנייה, שתהיי בלידות שלי, שתחזיקי לי את היד!!!!!! שתמיד נהיה שם ביחד אני ואת לנצח נצחים. את הלב שלי, את הכל בשבילי, היינו מחוברות כמו אינפוזיה 24/7!!!!!!! זורמות אחת לשנייה בעורקים
מה לא עשינו ביחד מה רק לפני שבוע דיברנו על זה שנטוס ביחד אחרי שתשחררי ואחרי שאסיים את הלימודים, זה היה החלום שלנו הטיסה של שתינו.
אני לא מאמינה שלא תבואי אליי לחדר יותר ותיקחי לי בגדים, תגידי לי תאיר איך המכנס עם החולצה? תאיר תאפרי אותי, תאיר תיסעי איתי לקניון, תבואי איתי לאימון…
הלב שלי נקרע נקרע הגוף שלי כואב שורף לי בכל הגוף
זר לא יבין את הקרבה שלנו כאחיות אבל אין אחד בעולם שלא סיפרתי לו עלייך אין אחד שלא יודע מי את בשבילי ומה את עבורי את באמת הכל הכל הכל.
בשבילי אני לא מצליחה לנשום שניה
אחת בלעדייך
בחלומות הכי גרועים שלי בסיוטים שלי לא חשבתי שזה יגיע אליי
כל רכב שעבר מהבית שלי קמנו בבהלה רק לראות שזה לא קצינים לא רצינו להאמין, אנחנו לא רוצים להאמין גם עכשיו.
סיוונוש שלי, מהיום שנולדת רצתי לאמא רק חיכיתי בבית חולים לראות אותך כעסתי על האחות בבית חולים שלא נתנה לי להכנס אלייך לחדר ולראות מי זאת אחותי הקטנה. ישר החזקתי אותך בגיל 4 כל החיים שלי אני ואת היינו ביחד ועוד נהיה ביחד, אני רוצה להאמין שטוב לך שם יותר מהעולם הזה, שכיף לך שאת נהנת אבל בבקשה תחזרי לחבק אותי ותאמרי לי שהכל יהיה בסדר כי כרגע אני לא רואה קצה אור הלב שלי מתפורר"

יהי זכרה ברוך

הספדים

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
לוגו עיריית אשקלון