סמל ליאור עזיזוב ז"ל

תאריך פטירה 2023-10-07
תאריך פטירה עברי: כ"ב בתשרי תשפ"ד
מקום מנוחה: בית העלמין הצבאי אשקלון

הסיפור של סמל ליאור עזיזוב ז"ל

נפל בעת מילוי תפקידו. בן 20 בנופלו.

אמו, נטליה, ספדה לו:

"תודה שבחרת בי, אתה נשמה גבוהה וטהורה. זכיתי להיות אמא שלך וכך זה יהיה לנצח. הרבה פעמים שאלת אותי 'אמא מי אני?' עכשיו יש לי תשובה: אתה לוחם האור. יכולת להיות רופא או מורה, אלוף בצבא או אמן מפורסם כי הכל היה בך.

"תרמת הרבה מעצמך לקהילה, לחברים, למשפחה, לעם שלנו. שילמת את המחיר הכי יקר שיש בעולם שלנו – שילמת בחייך. הספקת הרבה בחיים והרבה לא הספקת.

"קברנו לפני 30 יום את גופך, אבל נשמה אי אפשר לקבור. אתה תישאר איתנו לנצח, עד סוף ימינו. לא נשכח ולא נסלח. נמשיך בדרכך לתרום לעזור ולתת מעצמנו. אנחנו נבכה עליך עוד הרבה אבל גם נרים את ראשנו ונמשיך לחייך ולטייל כמו שהיה אז. למדתי ממך להיות חזקה, מאמינה, לאהוב אנשים ובעלי חיים וכך זה יהיה.

"לימדתי אותך ולמדתי ממך קודם כל להיות בן אדם וכך זה יהיה. כל הכוח שהיה בך הוא איתנו כל האור שלך ממשיך להאיר וכך זה יהיה.

"אחיך הקטן שואל מתי תחזור הביתה? ואין לי תשובה על כך. אני עונה לו שאנחנו נעלה אליך וניפגש כשיבוא הזמן שלנו. קמילה אחותך הקטנה, תמשיך לשמור עליה גם מלמעלה. גם עלינו גם על ליונל, גם על אבא סרגיי וגם עליי.
מבטיחה לך אני אשאר אמא לביאה חזקה כמו שאתה מכיר אותי. אני לא אוותר, כמוך שלא ויתרת לא פחדת אף פעם.

"עכשיו תנוח ילד שלי עשית עבודה טובה. הפכת להיות דוגמה לדורות הבאים, נמשיך בדרכך גיבור ישראל גולנצ'יק שלי.

"ממשלה ואנשי צבא תטפלו במחבלים ברוח קרה בדם קר ללא רגשות. בגדו בנו ומכרו אותנו לא נשכח ולא נסלח כך זה יהיה. המדינה שלנו העיר שלנו אשקלון פצועה ומדממת יגיע זמן ונרים את ראשונו ונרפא את פצועינו וכך זה יהיה. אני אוהבת אותך ליאורושקה".

הספדים

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
לוגו עיריית אשקלון